خدمات پیام کوتاه

در سامانه اس ام اس نیکاهاست، پایین ترین تعرفه ارسال را در میان تمامی ارائه دهندگان سامانه های پیامکی با امکاناتی بسیار بیشتر و پشتیبانی حرفه ای داریم. این سامانه، دارای پلن‌های مختلفی است که با توجه به نیاز خود می‌توانید انتخاب نموده و مراحل سفارش را تکمیل نمایید.

گستردگی امکانات با قابلیت های پنل های پیامکی نیکاهاست

با سامانه پیامک نیکاهاست

پیام شما با موفقیت به دست مشتری میرسد!

از سریعترین و موثرترین روش های تبلیغات در جهان و همچنین ایران، ارسال پیامک تبلیغاتی است و با استفاده از امکانات قدرتمندی که در پنل پیامکی نیکاهاست در اختیار شما قرار میگیرد، میتوانید متن تاثیر گذار خود را در کمترین زمان ممکن به مخاطبان خود برسانید و با استفاده از بانک شماره ها و دیگر امکانات پنل پیامک، محصول و خدمات خود را معرفی نمایید و از این طریق مشتریان خود را افزایش دهید. استفاده از پنل پیامک یکی ازبهترین و آسانترین راه ها برای اطلاع رسانی و ارتباط مستمر با مشتریان میباشد.

می‌توانید پیامک های تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی ارسال کنید و ارتباط موثری با مشتری های خود برقرار کنید. علاوه بر این میتوانید کد فعالسازی و اعلانات مهم را در کمتر از چندثانیه به کمک وب سرویس پیامک و افزونه های پیامکی برای کاربران ارسال کنید و رضایت آنها را با سریعترین ارسال جلب کنید.

سامانه پیام کوتاه نیکاهاست

سامانه پیام کوتاه نیکاهاست، سیستم تحت وب است که در محیطی کاربرپسند، می‌توانید با شماره‌های اختصاصی خود اقدام به ارسال و دریافت پیام کوتاه به صورت تکی، گروهی و انبوه نمایید. این سامانه، دارای پلن‌های مختلفی است که با توجه به نیاز خود می‌توانید انتخاب نموده و مراحل سفارش را تکمیل نمایید.

 

ارسال سریع و مطمئن پیامک‌های تبلیغاتی و خدماتی

پلن موردنظرتان را انتخاب کنید

 • پنل پیامکی پایه - SMS1
  ثبت سفارش با 90.000 تومان
 • پنل پیامکی اقتصادی - SMS2
  ثبت سفارش با 290.000 تومان
 • پنل پیامکی ویژه - SMS3
  ثبت سفارش با 490.000 تومان
 • پنل پیامکی اختصاصی - SMS4
  ثبت سفارش با 790.000 تومان

نکات مهم
قیمت هر پیامک لاتین 4.5 برابر قیمت پیامک فارسی است.
بر روی تمامی تعرفه‌ها مالیات بر ارزش افزوده و 30 ریال مجلس اضافه خواهد شد.

چرا سامانه پیام کوتاه نیکاهاست

یکی از راه‌های افزایش فروش خدمات و محصولات، استفاده از پنل اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی است؛ چرا که به سرعت می‌توانید پیام تبلیغاتی را اطلاع رسانی کنید. با تهیه پنل اس ام اس می‌توانید یک بانک جامع از شماره موبایل مشتریانتان داشته و در مناسبت‌های مختلف از طریق پنل پیامکی به مشتریان سابق پیامک ارسال کنید و با مشتریانتان در ارتباط باشید. علاوه بر این به کمک API یا وب سرویس، می‌توانید از پنل اس ام اس، به صورت خودکار برای ارسال کد اعتبارسنجی پیامکی (پیامک‌هایی که به عنوان ارسال پیامک کدفعال سازی به گوشی ارسال می‌شود) استفاده کنید.

 

همیشه آنلاین و با شما هستیم

هفت روز هفته‌ و ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نیکاهاست می باشد. © 1390 - 1403