به نیکاهاست خوش آمدید

سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران، راهکاری مناسب برای سازمان‌ها، شرکت‌های بزرگ و وب سایت‌های بسیار پر بازدید است که به دلایل امنیتی، پایداری و در اختیار گذاشتن سطح بالایی از منابع سرور، از آن استفاده می‌کنند. این سرورها با داشتن منابع اختصاصی، بالاترین سطح امنیت را دارند و به دلیل وجود همین منابع اختصاصی از سرور، از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند و بهترین گزینه برای سایت های پربازدید هستند.

سخت‌افزار حرفه‌ای، امنیت و آپتایم بالا، شاخصه‌های اصلی سرور اختصاصی ایران در نیکاهاست

خرید سرور از ۹۹۰.۰۰۰ تومان ماهانه

سرور اختصاصی نیکاهاست، تجربه‌ای از قدرت، امنیت و پایداری !

نیکاهاست‌، بهترین سرور اختصاصی ایران برای شما

تمام سرورهای اختصاصی ایران در نیکا‌‌هاست‌، دارای آپ‌لینک یک گیگابایت و فایروال اختصاصی هستند!

پایه
 • CPU : Intel Xeon 2x E5-2430v2/E5-2430Lv2
 • Hard Disk : 2x SAS 900G
 • Bandwidth : Unlimited
 • Ram : 32GB ECC Reg
 • Uptime Guarantee : 99/9%
 • راه‌اندازی ۴۰۰.۰۰۰ تومان برای یکبار

۹۹۹.۰۰۰ تومان / ماهانه

ثبت خرید سرور پایه
اقتصادی
 • CPU : Intel Xeon 2x E5-2430Lv2
 • Hard Disk : 4x SAS 900G
 • Bandwidth : Unlimited
 • Ram : 48GB
 • Uptime Guarantee : 99/9%
 • راه‌اندازی ۴۰۰.۰۰۰ تومان برای یکبار

۱.۹۹۹.۰۰۰ تومان / ماهانه

ثبت خرید سرور اقتصادی
ویژه
 • CPU : Intel Xeon 2x E5-2670/E5-2650v2
 • Hard Disk : 500GB SSD + 3TB SATA
 • Bandwidth : Unlimited
 • Ram : 96GB
 • Uptime Guarantee : 99/9%
 • راه‌اندازی ۴۰۰.۰۰۰ تومان برای یکبار

۲.۹۹۹.۰۰۰ تومان / ماهانه

ثبت خرید سرور ویژه

سرور اختصاصی امن، پرسرعت و پایدار در نیکاهاست !

آیا می‌دونید تمامی سرورهای اختصاصی نیکا‌هاست در دیتاسنترهای قدرتمند پارس آنلاین و آسیاتک در برج میلاد تهران ارائه میشه که تمامی تجهیزات شبکه و زیرساخت های استفاده شده در این دیتاسنترها تحت مالکیت نیکاهاست است؟

امکانات و افزودنی های لازم برای سرورهای اختصاصی

افزودنی های موجود در نیکاهاست برای سرورهای اختصاصی را میتوانید مشاهده و انتخاب نمایید

Hosting Icon Image

افزودن فضای سرور

در صورتی که فضای سرور اختصاصی جوابگوی نیاز های شما نبود، میتوانید با درخواست افزودن فضای بیشتر به سرور، اطلاعات بیشتری بر روی سرور خود داشته باشید. کافیست ابتدا سرور اختصاصی خود را انتخاب و خرید کنید و سپس فضای مورد نیاز خود را تهیه و بر روی سرور اختصاصی خود فعال نمایید.

خرید از ماهانه ۵۰۰.۰۰۰ تومان
Hosting Icon Image

کانفیگ سفارشی سخت‌افزار

در سرورهای اختصاصی نیکاهاست، با توجه به نیازهای خود میتوانید از رم یا پردازنده بیشتر برای سرور انتخابی خود استفاده کنید. کافیست ابتدا سرور اختصاصی خود را در نیکاهاست انتخاب کرده، خرید سرور را انجام دهید و سپس افزودنی مورد نیاز خود را تهیه و بر روی سرور اختصاصی خود فعال نمایید.

خرید از ماهانه ۵۰۰.۰۰۰ تومان
Hosting Icon Image

راه‌اندازی و پیکربندی سرور

سرورهای اختصاصی ‌نیکاهاست فقط با نصب سیستم عامل ارائه می‌شوند و به صورت پیشفرض خام هستند. هزینه‌های اعلامی در سایت‌ نیکاهاست، بابت منابعی است که در اختیار شما قرار می‌گیرند و برای راه‌اندازی و پیکربندی سرور باید افزودنی راه‌اندازی سرور نیکاهاست را خریداری نمایید.

خرید ماهانه ۵۰۰.۰۰۰ تومان
Hosting Icon Image

مدیریت کامل سرور

با انتخاب سرویس مدیریت کامل ماهانه سرور، نگه داری و کلیه تنظیمات و موارد امنیتی اعم از فایروال نرم‌افزاری، پشتیبان گیری‌های منظم و برنامه ریزی شده، آپدیت‌های نرم‌افزاری و بهینه‌سازی سرور و مانیتورینگ و کانفیگ سرور به صورت بهینه شده توسط نیکاهاست صورت می‌پذیرد.

خرید ماهانه ۵۰۰.۰۰۰ تومان
Awesome Image

سرور اختصاصی لینوکس چیست؟

سرور اختصاصی لینکوس، یکی از سرورهای پرکاربرد با میزبانی سیستم عامل لینکوس است. در سرور اختصاصی لینکوس، منابع سخت افزاری کاملا اختصاصی وجود دارد و توزیع های مختلف سیستم عامل لینوکس قابل استفاده است.

سرور اختصاصی لینوکس در سایت‌هایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که شامل پردازش‌های بالایی هستند و به فضای ذخیره سازی بالا و امنیت بالا برای نگهداری اطلاعات نیاز دارند.

سوالات متداول سرور اختصاصی ایران

پهنای باند سرور های اختصاصی به چه صورت ارائه می شود؟

سرور های اختصاصی نیکاهاست با پهنای باند نامحدود ارائه می شوند و ضریب استفاده از پهنای باند به صورت ۱ به ۸ در ارسال و دریافت محاسبه می گردد.

آیا امکان سفارش چند سرور اختصاصی به صورت همزمان وجود دارد؟

بله، شما می توانید به تعداد نیاز خود در نیکاهاست سرور اختصاصی سفارش دهید.

مدت زمان تحویل سرور های اختصاصی از زمان ثبت سفارش چقدر است؟

در صورت ثبت بسته های موجود سرور های اختصاصی، سرویس شما در کمتر از ۴۸ ساعت راه اندازی می گردد. همچنین در صورت سفارش سرور اختصاصی با کانفیگ سفارشی، سرویس شما در مدت زمان ۲ الی ۴ روز کاری تحویل داده خواهد شد.

آیا امکان سفارش IP افزونه بر روی سرور های اختصاصی وجود دارد؟

بله، شما می توانید در زمان ثبت سفارش تعداد IP مورد نیاز خود را سفارش دهید. همچنین شما در هر لحظه می توانید IP افزونه خود را سفارش دهید.

آیا امکان ارتقای سرور اختصاصی وجود دارد؟

برای ارتقای بسته سرور اختصاصی، باید درخواست سرویس جدید ثبت نمایید. در صورت نیاز به نصب هارد دیسک و رم افزونه بر روی سرور امکان سفارش بر روی بسته انتخابی فعلی وجود دارد.

سرورهای اختصاصی ایران در کدام مراکز داده ارائه می شود؟

سرورهای اختصاصی نیکاهاست در ایران در دیتاسنترهای قدرتمند پارس آنلاین و آسیاتک در برج میلاد تهران ارائه می شود.

قانون ۱ به ۸ چیست؟ حتما باید رعایت شود؟

در ترافیک پیشفرض ارائه شده در سرور اختصاصی نیازی به رعایت قانون ۱ به ۸ نیست اما اگر شما افزونه ترافیک نامحدود را انتخاب کنید، باید این نسبت را رعایت کنید در غیر اینصورت ملزم به پرداخت مبلغ به ازای هر ۱۰۰ گیگ ترافیک مصرف شده خواهید بود. نسبت ۱ به هشت به معنای ۸ برابر بودن ترافیک آپلود سرور به نسبت ترافیک دانلود آن است به زبان ساده اگر مجموع ترافیک مصرفی سرور شما ۹ ترابایت باشد باید حداقل ۸ ترابایت مصرف شما ترافیک آپلودی و فقط ۱ ترابایت آن ترافیک دانلودی باشد.

آیا می‌توانم سرویس میزبانی وب ام را به یک سرور اختصاصی ایران ارتقا بدهم؟

بله، اگر شما در حال حاضر یک سرویس میزبانی وب اشتراکی از نیکاهاست دارید، می‌توانید سرور مورد نظر خود را سفارش دهید. بعد از آن با اعلام درخواست و موافقتتان کلیه اطلاعاتتان را به سرور اختصاصی جدید، منتقل خواهیم کرد .

سرور اختصاصی برای چه استفاده‌هایی مناسب است؟

اگر صاحب یک وبسایت با ترافیک بالا، فروشگاه‌آنلاین، سایت بازی آنلاین و یا اپلیکیشن پربازدید هستید، سرور اختصاصی یک گزینه بسیار مناسب برای شماست. سرور اختصاصی منابع، کیفیت و امنیت بیشتری برای شما فراهم می‌کند. نیکاهاست به شما کمک میکند که با توجه به پروژه تان، توصیه ای حرفه ای دریافت کنید که کدام سرور را انتخاب کنید.

سرور اختصاصی ایران بهتر است یا خارج از ایران؟

با توجه به افزایش پهنای باند شبکه ارتباطی در داخل کشور و بهبود زیرساخت‌ها سرعت دسترسی کاربران داخلی به سرورهای اختصاصی ایران تا ۴ برابر بیش‌ از سرورهایی مشابه در خارج کشور است. همچنین در زمینه امنیت و محافظت در مقابل حملات سایبری، سرویس های داخل مزیت‌های بیشتری دارند چرا که در زمان حملات، میتوان دسترسی را فقط به داخل کشور محدود کرد تا آن حملات بی اثر شوند. از طرفی با توجه به ارزان بودن ترافیک داخلی برای کاربران اینترنتی، این سرویس برای کاربران نهایی نیز مقرون به صرفه‌تر است.

همیشه آنلاین و با شما هستیم
هفت روز هفته‌، ۲۴ ساعت شبانه‌روز پاسخگوی شما

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به نیکاهاست می باشد.